OFERTA HANDLOWA

powrót do kategorii produktów
 
lampy sygnalizacyjne dla dróg, komunikacji wahadłowej
lizaki policyjne i dla służb granicznych
sprzęt dla drogownictwa, zabezpieczanie dróg, ulic
zestaw walizkowy dla Straży, Policji
O NAS | KONTAKT | CENNIKI | KLIENCI
Witamy na stronach internetowych firmy NOPEX

index przeciwpożarowe zestaw walizkowy dla Strazy Pożarnej, Policji

 

zestaw walizkowy znaków drogowych dla Straży Pożarnej, Policji, Służb miejskich i drogowych

INFORMACJA OGÓLNA
1. SKŁAD ZESTAWU

Znak A30 aluminiowy z napisem wypadek o boku 400 mm, folia odblaskowa 3M - 2 sztuki
Znak B33 aluminiowy z napisem 30 km/h o średnicy 400 mm folia odblaskowa 3M - 2 sztuki
Znak uniwersalny o symbolu C9 lub C10 aluminiowy o średnicy 400 mm folia odblaskowa 3M - 2 sztuki
Znak B32e aluminiowy z napisem Kontrola policyjna lub Uwaga Wypadek o średnicy 400 mm folia odblaskowa 3M - 2 sztuki Taśma z napisem Policja lub Straż /100 mb/ - 2 sztuki
Zasobnik na taśmę - 1 sztuka
Lampa ostrzegawcza błyskowa obustronnie z baterią i uchwytem - 4 sztuki
Pachołek drogowy biało-czerwony angielski z twardą podstawą o wysokości 500 mm - 4 sztuki
Płaszcz odblaskowy na w/w pachołek - 4 sztuki Uniwersalny stojak do znaków i taśmy wygradzającej - 12 sztuk
Raca ostrzegawcza 15 minutowa - 12 sztuk

2. CHARAKTERYSTYKA ZESTAWU
Główne zalety zestawu to niewielkie gabaryty walizki, w której zostały rozmieszczone w sposób logiczny wszystkie elementy niezbędne przy oznaczaniu miejsc wypadku czy awarii w pasie drogowym, zgodnie ze specyfikacją techniczną KG Policji Nr 18/TP/IV/97. Walizka została wykonana z nieprzemakalnego materiału skóropodobnego, który zabezpiecza zawartość jej wnętrza przed zamoknięciem, a odpowiednia sztywność ścianek chroni przed mechanicznym zniszczeniem umieszczonych w niej elementów. Walizka posiada możliwość otwierania w dwóch płaszczyznach, co jest bardzo wygodne w momencie wyjmowania dowolnego elementu z jej wnętrza bez konieczności bez konieczności wyciągania całej walizki z bagażnika samochodu.

Każdy detal umieszczony jest w walizce w specjalnych przegrodach i uchwytach w taki sposób aby bez trudu można było go wyjąć i ponownie schować. Wszystkie uchwyty i przegrody są tak skonstruowane aby nie nastąpiła możliwość innego niż podano to w wersji dostarczonej przez producenta rozmieszczenia elementów walizki. Walizka jest przystosowana do łatwego przenoszenia przez 2 lub 1 osobę. Dwa uchwyty przymocowane są równolegle do dłuższych boków walizki co umożliwia swobodne jej przenoszenie nawet przez jedną osobę. Uchwyty przymocowane do krótszego boków dają możliwość przenoszenia walizki w pozycji poziomej przez dwie osoby oraz łatwe jej umieszczanie w bagażniku samochodu. Dodatkowo zamontowane w dnie kółka dają możliwość przewożenia walizki po równym terenie. Komplet znaków wchodzących w skład walizki wykonany został z folii odblaskowej I generacji o trwałości 7 letniej, na podkładzie z blachy aluminiowej. Użyta blacha i folia sprawiają, że znak jest lekki i dobrze czytelny. Tarcze znaków mocowane są na składanych nóżkach, które po rozłożeniu gwarantują dużą stabilność znaku a dodatkowe nakładki gumowe na nóżkach utrudniają ich przesuwanie po podłożu nawet w wypadku silnego wiatru. Konstrukcja nóżek posiada specjalny uchwyt na taśmę ostrzegawczą.

3. PRZEZNACZENIE ZESTAWU

Zestaw przeznaczony jest dla służb, których zadaniem jest oznaczenie miejsca wypadku, kolizji lub awarii w pasie drogowym. Wykonywany w wariantach zawierających specjalne znaki dla Policji, Straży, ŻW, Pogotowia Ratownictwa Drogowego itp. Elementy zestawu mieszczą się w walizce o małych gabarytach, którą można przewozić w bagażnikach samochodów osobowych.

zestaw walizkowy do oznakowania miejsc wypadków

Walizkowy zestaw znaków drogowych

walizkowy zestaw do wypadków ZAPORA

zestaw walizkowy do oznakowania miejsc wypadków

Na w/w wymienione zestawy oferujemy najniższe ceny w kraju - sprawdź

Aby sprawdzić aktualne ceny prosimy o zapoznanie się z cennikiem ppoż lub kontakt z biurem handlowym

Copyright by Nopex 2002-2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Ta strona wykorzystuje tzw. ciasteczka - polityka cookies - szczegóły w dziale polityka prywatnośœci
KONTAKT
Nopex
ul. Rzeszowska 30
38-400 Krosno

Dział handlowy:

tel/fax. 13 4324686

tel/fax. 13 4365225

GSM. 604 151 922

GSM. 604 861 035

GSM. 600 927 591

E-mail:

biuro@nopex.com.pl

Website:

www.nopex.com.pl